SZKOŁA PODSTAWOWA im. Alojzego Stenzla w Strzelnie

Strzelno

Szkoła Podstawowa mieści się w dwóch budynkach; starszy mający ponad 100 lat, dawna organistka przygarnęła oddział przedszkolny i kl. II. W budynku nowym, z 1962 roku, mieszczą się dwie klasy nauczania wczesnoszkolnego – kl. I i III oraz klasy IV – VI.

Do dyspozycji uczniowie mają 4 sale lekcyjne w tym jedną pracownie komputerową. Nową salę informatyczną otrzymała szkoła w 2007 roku w ramach projektu współfinansowanego przez Unię z Europejskiego Funduszu Społecznego “Pracowanie komputerowe dla szkół”.

Realizujemy program: Mistrzowie internetu

Katarzyna Stępień

Prowadzący

Aktualności:

18 listopada 2020 | Strzelno | SZKOŁA PODSTAWOWA im. Alojzego Stenzla w Strzelnie

Mistrzowie Internetu – zdalnie :)

Szkoła

Pomimo pandemii działamy i poznajemy nowe zagadnienia tworzenia naszych stron www. Kolejne trzy lekcje zrealizowane 🙂 i duże zainteresowanie uczniów.

Czytaj dalej
19 października 2020 | Strzelno | SZKOŁA PODSTAWOWA im. Alojzego Stenzla w Strzelnie

Działamy z SuperKoderami :)

Szkoła

Realizujemy ścieżkę edukacyjną Mistrzowie Internetu. Rozbudzamy swoje pasje i umiejętności. Uczymy się razem i poszukujemy praktycznych i nowych wyzwań. Scratch to program zabawny i wyjątkowo przyjazny dla początkujących uczniów, którzy uczą się programować, działa po prostu w przeglądarce.Przypomina układanie puzzli, gdzie z kolorowych bloków z komendami powstają interaktywne programy. Dzieci zaczynają zwykle od nauki robienia […]

Czytaj dalej