Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

Słupsk

Szkoła Podstawowa nr 8 im.Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku jest placówką oświatową z 30-letnia˛ tradycja˛. Znajduje się˛ w nowej części miasta, na osiedlu, które jest zadbane, bezpieczne, z dobrze zagospodarowaną przestrzenią˛. Ważne są dla nas wartości patriotyczne, kultywowanie tradycji przy jednoczesnym wykorzystaniu w nauczaniu nowoczesnej technologii. Obecnie szkoła liczy prawie 800 uczniów klas 0-8. Dajemy możliwość nauki w placówce, której uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki co sprawia, ˙że od lat jesteśmy wysoko oceniani przez mieszkańców miasta.

Realizujemy program: Robo-matematycy

Aktualności:

16 grudnia 2019 | Słupsk | Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

Plansze już prawie gotowe…

Superkoderzy z słupskiej ósemki są już na finiszu w tworzeniu gier planszowych. Pozostało nam stworzenie gier w Scrathu z wykorzystaniem robotów. Jesteśmy gotowi do działania….

Czytaj dalej
27 listopada 2019 | Słupsk | Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

Mecz piłki nożnej

Na dzisiejszych zajęciach rozegraliśmy mecz piłki nożnej. Naszymi piłkarzami byli mboty a my zaś ich osobistymi trenerami. Zabawa była przednia. Część mbotów ma nadane przez uczniów klasy 6c swoje imiona, zatem oznacza to, że pierwsze przyjaźnie zaczynają pączkować.

Czytaj dalej
19 listopada 2019 | Słupsk | Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

Ósemkowicze w akcji

Ósemkowicze w Słupsku rozpoczęli pracę nad ścieżką #robomatematycy. Uczniowie klasy 6c opanowali już Scratcha, więc czas wziąć mboty do ręki i zacząć tworzyć grę matematyczną. Oto pierwsze efekty naszej pracy:

Czytaj dalej
17 września 2019 | Słupsk | Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

Witaj, świecie!

Witamy. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej drugi raz zakwalifikowała się do programu SUPERKODERZY.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze nasi uczniowie dzięki fundacji Orange mogą realizować tak wspaniałe projekty

Czytaj dalej