Kodujemy i będziemy nadal kodować! RAFOWSKIE podsumowanie #SuperKoderzy 2019.

Tegoroczna edycja programu #SuperKoderzy zbliża się ku końcowi.Był więc też czas na podsumowanie naszego udziału w programie. W miniony wtorek wszyscy RAFOWICZE odebrali dyplomy uznania i miłe prezenty od fundacji Orange. Uroczystość wręczenia tegoż, zakończyła nasze cudne zmagania z kodowaniem. Teraz z nadzieją oczekujemy na decyzję organizatorów w sprawie naszego udziału w przyszłorocznej edycji. Trzymajcie kciuki, żeby się udało!

🙂

Młodsi RAFOWICZE otrzymali bajkowe zadanie związane z umiejętnością kodowania, ze smokiem w roli głównej. Wartością dodaną ich trudów było stworzenie kolorowych małych smoczków, z pięknymi i powiewnymi ogonami. Każdy, kto potrafi dmuchać- mógł przyglądnąć się, jak wirują cieniutkie paski kolorowej bibuły

🙂

Starsi RAFOWICZE pracowali na materiale literowo-cyfrowym. Tablica interaktywna była nie do przecenienia w tych zadaniach. Miło było popatrzeć, jak z małych fragmentów powstawała przestrzeń naszej ojczyzny. Dużą satysfakcją dla nauczycieli była wiedza, którą zapamiętali nasi RAFOWICZE. Z łatwością przyporządkowywali fotografię do nazw miejscowości. W niektórych z nich byliśmy przecież osobiście:-) Nazwy rzek polskich i gór- to już żaden wyczyn:-) Zajęcia podsumowujące pokazały, że systematyka i rzetelność popłaca A wykorzystanie szyfrów, kodów i tym podobnych- sprzyja każdej nauce.

Jesteśmy usatysfakcjonowani postępami RAFOWICZÓW w zmaganiach z nauką kodowania. Z prawdziwą przyjemnością i podziwem wręczyliśmy im dziś dyplomy uznania. Tak trzymać RAFOWICZE!