Uczymy się od siebie nawzajem :)

W naszej szkole często prowadzimy zajęcia dla kilku roczników uczniów naraz. Czasem specjalnie – na zajęciach otwartych, czasem nie – np podczas zajęć w świetlicy szpitalnej 😉 Na ostatnich przedświątecznych zajęciach ze Scratcha młodszy uczeń zainteresował swoją pracą starszego! I tak się pięknie ze sobą dogadywali, że aż miło było popatrzeć! Starszy zafascynowany dopytywał o szczegóły młodszego, młodszy z dumą odpowiadał starszemu. Wzajemnie dawali sobie pomysły na rozbudowywanie scen i duszków. Współpraca zaowocowała bogatym programem, z którego wszyscy mieli dużo radości twórczej. Bo jak się w naukę wplecie zabawę, lub odwrotnie, dla naszych uczniów nie ma rzeczy niemożliwych!

Niestety, z tego wszystkiego nie udało nam się zrobić relacji fotograficznej :(( Pochłonięci szałem twórczym i zaangażowaniem wszystkich uczniów zapomnieliśmy o zdjęciach. Mamy tylko jedno…