Zaczynamy!

3, 2, 1…start! Wczoraj szkoliłyśmy się w Czestochowie. Otrzymałyśmy szczegółowe informacje związane z Programem Fundacji Orange #SuperKoderzy i sposobem realizacji scenariuszy z wybranej przez nas ścieżki (Młodzi patrioci). Dodatkowo uzyskałyśmy ważne porady zakupowe. Pierwszy raz bierzemy udział w tak poważnym programie. Cieszymy się jak dzieci, ale też miałyśmy wiele obaw – czy damy radę? Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska (nasze szkoleniowczynie) przekazały nam wiedzę, która pomoże nam w realizacji zadań. Dziękujemy! Pracujemy z uczniami z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną. Szukamy nowych, atrakcyjnych i przede wszystkim aktywnych metod pracy i nauczania. Dotknij, poczuj, doświadcz, zrozum…to najlepsza droga do zdobycia wiedzy i umiejętności przez naszych uczniów. Wszystko to znajdujemy w ścieżce edukacyjnej, którą będziemy realizowały przez najbliższe miesiące. A już jutro w naszej szkole zawiśnie ta oto tabliczka!