#SuperKoderzy z Trójeczki

#SuperKoderzy z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Pułtusku już pracują! Możemy działać, bawić się i pracować dzięki Fundacji Orange. Utworzyliśmy cztery prężnie działające i kreatywne grupy:

– Księżniczki – czyli Dziewczyny z V B – urocze i niezwykle pomysłowe. Śpiewają, są aktywne fizycznie, właściwie nie ma dla nich problemów! A teraz sprawdzą się w kodowaniu!

– Informatyczne salami – czyli chłopaki z V B, to sami fachowcy. Komputery nie mają dla nich tajemnic. Pokażą, co potrafią w dziedzinie kodowania.  Już dziś są przekonani, że będą właściwymi ludźmi na właściwym miejscu!

– Czarodziejki przyszłości z VII D, to skromne, dobrze ułożone dziewczęta. Niech jednak ten opis nikogo nie zwiedzie, One nie tylko szyją, haftują i gotują ☺, One świetnie znają współczesną technikę informatyczną.  Zatem niedługo do swoich rozlicznych zalet dołączą umiejętność kodowania!

– Antystatyczni  z VII C właściwie wiedzą już wszystko! Pozjadali wszystkie rozumy i nie czują się z tym źle. Postanowili jednak spróbować swoich sił w kodowaniu, tak, aby udowodnić sobie, że i ta dziedzina nie ma przed nimi tajemnic.

 We wszystkich czterech grupach odbyły się zajęcia organizacyjne, podczas których zaplanowaliśmy nasze działania. Wiemy już, kiedy i w jakich zespołach będziemy pracowali. Mamy już wybrany temat, którym się zajmiemy. Ustaliliśmy hasła, loginy i jako dziennikarze przyszłości zaplanowaliśmy serię wywiadów.

Przed nami przygoda z kodowaniem!

Koordynatorki: Monika Bąk, Dorota Sobocińska