Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance

Nowa Jedlanka

Jesteśmy małą szkołą, która znajduje się we wsi Nowa Jedlanka, położonej w województwie lubelskim, w sąsiedztwie parku krajobrazowego Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. W szkole i oddziale przedszkolnym uczy się obecnie 54 uczniów.

Realizujemy program: Majsterkowicze 2.0

Prowadzący

Krzysztof Ścierka, nauczyciel informatyki. Jego hobby to komputery i muzyka filmowa.

Aktualności:

6 października 2020 | Nowa Jedlanka | Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance

Dzień dobry! Jestem LOFI!

Rozpoczęła się przygoda uczniów klas IV-VIII z SUPERKODERAMI . Podczas pierwszych zajęć uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę robotów. Rozmawiano o tym czym są roboty i czym różnią się od maszyn. Uczestnicy zapoznali się z zawartością zestawów LOFI Robot – CODEBOX.

Czytaj dalej
16 września 2020 | Nowa Jedlanka | Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance

Zestawy robotów zakupione

Do szkoły dotarły już zestawy LOFI ROBOT, na których pracować będą uczniowie klas IV-VIII, uczestnicy programu Majsterkowicze 2.0, który będziemy realizować we współpracy z Fundacją Orange.

Czytaj dalej
26 sierpnia 2020 | Nowa Jedlanka | Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance

Szkolą się nasi nauczyciele

26 sierpnia 2020 r. nauczyciele z naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym w Warszawie przez Fundację Orange. Szkolenie było częścią projektu SUPERKODERZY, do którego nasza szkoła zakwalifikowała się w czerwcu br. Podczas szkolenia nauczyciele: zapoznali się z harmonogramem programu Majsterkowicze 2.0, ktory już od września będziemy realizować z uczniami klas IV-VIII, dowiedzieli się, z […]

Czytaj dalej