Szkoła Podstawowa w Krosnowicach

Krosnowice

Szkoła Podstawowa w Krosnowicach jest największą szkołą na terenie Gminy Kłodzko. Możemy się pochwalić 75- letnią historią istnienia. Dzisiaj dysponujemy wspaniałą bazą lokalową i  stwarzamy naszym uczniom jak najlepsze warunki  do osiągania sukcesów na miarę ich możliwości oraz  promowania ich na terenie szkoły i w środowisku lokalnym.

Realizujemy program: Poszukiwacze skarbów

Magdalena Ferenz

Prowadzący

prowadząca zajęcia

Aktualności:

17 października 2020 | Krosnowice | Szkoła Podstawowa w Krosnowicach

Kolejne zajęcia

Szkoła

Kolejne zajęcia to czas na przypomnienie  sobie jak należy programować w Scrtachu. Program jest nam znany już z lekcji informatyki, ale z chęcią poszerzymy swoje wiadomości. Musimy sobie nieco powtórzyć podstawowe rzeczy  związane z e skryptami, tworzeniem tła, duszków i modyfikowaniem skryptów do swoich potrzeb.

Czytaj dalej
17 października 2020 | Krosnowice | Szkoła Podstawowa w Krosnowicach

Zajęcia pierwsze – organizacyjne

Szkoła

Nasze pierwsze zajęcia rozpoczęły się już 1 października. Ustaliliśmy sobie, że będziemy się spotykać w każdy czwartek. Nasza grupa to przede wszystkim uczniowie klasy szóstej i siódmej. Oczywiście z przewagą chłopców, ale na szczęście dołączyły do naszej grupy również 3 dziewczynki. Pierwsze zajęcia to czynności organizacyjne, ustalenie loginów, haseł itp. Już nie możemy się doczekać […]

Czytaj dalej