Warsztaty z modelowania i druku 3D

Dzięki uprzejmości Fundacji Orange uczniowie biorący udział w projekcie #Superkoderzy mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach z modelowania 3D. Przedstawiciele Stowarzyszenia Robisz.to: pan Maciej Naskręt i pan Piotr Pobłocki, przeprowadzili z naszymi Superkoderami bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia. Uczniowie mieli możliwość tworzenia własnych projektów przestrzennych oraz poznania technologii drukowania 3D. Ogromną radość sprawiło naszym uczniom obserwowanie pracy drukarki 3D jak również dotknięcie wydrukowanych przedmiotów.

Dzisiejsze zajęcia zaowocowały ogromnym zapałem dążenia do poznawania świata nowych technologii i z pewnością będziemy je kontynuować w naszej szkole.

Dziękujemy Fundacji Orange oraz Stowarzyszeniu Robisz.to za zorganizowanie w naszej placówce warsztatów, a Panom: Maciejowi Naskrętowi i Piotrowi Pobłockiemu, za przekazaną wiedzę i poświęcony czas.